Bitcoin İle Tesla Almak

Bitcoin ile Tesla Almak… 2021, Bitcoin’i daha da meşhur eden Tesla Motors CEO’su Elon Musk’tır. Yenilikçi (ve dünyanın en zengin ikinci kişisi), Tesla’nın bilançosuna Bitcoin eklediğini söyledikten sonra, bir yatırımcı ordusuna popüler kripto para birimi Bitcoin’i satın almaları için ilham verdi. Musk ayrıca bir gün müşterilerin Tesla arabalarını Bitcoin ile satın alabileceklerini de sözlerine ekledi.

Ama bugün Bitcoin ile Tesla almak mümkün mü? Doğrudan Tesla aracılığıyla değil, ancak büyüyen bir Avrupa Finansal Teknoloji şirketi yeni bir teklifle kapıyı açıyor: sadece 1.000 $ değerinde kripto para ile bir Tesla Model Y satın alabilirsiniz diyor.

bitcoin ile tesla almak

İçindekiler

Sadece 1.000 Dolarlık Kripto Parayı Kapora Vererek, Yeni Tesla Model Y Almanız İçin Bir Şans Doğuyor

Hem kripto para hem de araba hayranıysanız, Bitcoin ile Tesla Almak mümkün. Kendinize YouHodler‘da bir hesap açarak, Yeni Tesla Model Y alma şansını yakalayabilirsiniz. Avrupa kripto FinTech platformu, Elon Musk’ın son haberler dalgasını sınırlı süreli bir teklifle sunuyor.

Şu andan itibaren 22 Mayıs 2021’e kadar, YouHodler müşterileri yalnızca 1.000 $ ‘lık kapora ile yepyeni bir Tesla Model Y kazanmak için üye olabilirler. Gereksinimler aşağıdaki gibidir.

Biletinizi almak için platformda bulunan herhangi bir hizmeti kullanın. İşlemin minimum değeri 1.000 ABD Dolarından fazla olmalıdır.

Platformda kullandığınız her hizmetin (Çoklu HODL, Turboşarj veya Klasik Krediler) 1.000 $ veya daha yüksek bir giriş değerine tek seferde sahip olması gerekir (toplam değer sayılmaz). Bu işlem size çekiliş için 1 bilet verir.

bitcoin ile tesla almak

Tesla Model Y İncelemesi: Bitcoin ile Tesla Almak

Elektrikli otomobil üreticisi, önceki Tesla modellerinde yüksek fiyat eleştirilerinin ardından, bu eleştirilere şimdiye kadarki en uygun fiyatlı ve şık teklifiyle yanıt verdi. Tesla Model Y, küçük Model 3’ün şasisini, motorunu ve iç dizaynını, daha büyük bagaj alanını, katlanabilir üçüncü koltuk sırası ve şık bir SUV görünümünü geliştiriyor.

Tüm Tesla modellerinde olduğu gibi, Model Y’nin de çift yerleşik elektrik motorlarından gelen etkileyici miktarda olan bir gücü var. Sürücüler, Model Y “Performance” ve “Long Range” sürümleriyle dört çekişin keyfini çıkarabilir. Performans ve sürüş menziline gelince, Tesla Model Y, Jaguar I-Pace ve Audi e-Tron gibi pahalı rakiplerinden çok daha fazla, şarj başına maksimum 524 km menziliyle rakiplerini geride bırakıyor. Şimdi bir Tesla tasarımı olan Model Y’nin içi zarif, basit, çok rahat ve pratik olacak.

bitcoin ile tesla almak

“Bitcoin ile Tesla Almak” Bu Yeniliği Destekleyin

Otomotiv hayranları, bu yeniliği kesinlikle takdir edebilirler. Tesla ve Bitcoin gerçekten harika bir çift gibi gözüküyor. Bu ikili bildiğimiz gibi para sektörlerini bozan iki orijinal markadır. Artık her ikiside dünyayı sonsuza dek etkileyecek yeni nesil bir teknolojinin öncüsü olma fırsatına sahipler.

Tesla harika bir yolculuktan daha fazlası ve Bitcoin harika bir yatırımdan daha fazlasıdır. Birlikte, dünyanın en acil sorunlarından bazılarının çözülmesine yardımcı olacaklar ve insanlar da bundan faydalanabilecek.

Tesla’nın başka bir aracı Cybertruck’ı anlattığımız yazımıza da buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Göksel İleri
Yazar: Göksel İleri

Yönetici