Renault Taliant Sahneye Çıkmaya Hazırlanıyor

Yenilenen logo ve modellerin ardından, şimdi de genişleyen ürün ailesinin son temsilcisi Renault Taliant sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

Her tasarımında ve teknolojisinde adından çokça söz ettiren Renault, Taliant ile B Sedan segmentine heyecan getirmeyi planlıyor. Renault’nun dizayn ve marka anlayışına tamamen bağlı kalan Renault Taliant, sadelik ve güvenlikten kaçınmadan daha fazla ekipman, modernize ve çok fazla işlevsellik sunuyor.

Renault Taliant

Renault Taliant Özellikleri

“Taliant” ismi Renault’nun güçlü ve tutarlı uluslararası araç konumlandırma stratejisini çok iyi bir şekilde yansıtmaktadır. Farklı pazarlarda telaffuzu kolay olması hedeflenen Taliant, beceri ve başarıya da atıfta bulunuyor.

İç ve dış tasarım unsurlarıyla modern ve dinamik bir görünüme sahip olan Renault Taliant’ın ön farları, Renault’nun C formundaki LED ışık imzasını ortaya koyuyor. Dış tasarımında dinamik hatlara sahip olan Renault’nun yeni B Sedan modeli, tamamen yeni ve ergonomik gösterge panelinin yanı sıra genel ambiyansı modern ve kaliteli hale getiren malzemeleri ile dikkat çekeceğe benziyor.

Renault Taliant, grubun diğer modellerinde kendisini kanıtlamış modüler CMF-B platformunda yükseliyor. Bu sayede kullanıcılarına artırılmış kalite, güvenlik ve konfor sunuyor. Verimli motor ve aerodinamik yapısı ile yüksek sürüş keyfini, daha düşük yakıt maliyetiyle birleştiren Renault Taliant, bu sayede dikkatleri üzerine çeken bir fiyat-performans oranı sunuyor.

Renault Taliant’ın 2021’in ortasında Türkiye pazarına sunulması hedefleniyor.

Göksel İleri
Yazar: Göksel İleri

Yönetici