2021 Apocalypse HellFire

2021 Apocalypse HellFire, altı tekerlekli bir canavar olduğunu özellikleriyle doğruluyor. Florida merkezli Apocalypse Manufacturing, Fort Lauderdale, alışık olduğumuz kamyonet geleneğinden farklı arazi araçları üretmesiyle biliniyor ve en son üretimi olan Apocalypse HellFire, şirketin bugüne kadarki en agresif parçası olarak görülüyor. Yolda veya arazide her türlü zorluğun üstesinden gelmek için tasarlanan HellFire, son derece modifiye edilmiş, yükseltilerek 6.2L Chevy LS3 V-8 motor, yüksek performanslı sekiz ileri otomatik şanzıman ile birlikte geliyor. 500 beygir güç (isteğe bağlı olarak 707 beygir seçeneği sunuluyor ayrıca hızlı şarjlı Hellcat motoru da mevcut), 2021 Apocalypse HellFire, tam anlamıyla 2,5 metrelik, 6 tekerlekli bir canavar.

2021 Apocalypse HellFire

Özellikler

Aracın orta aksı, sürücülerin gerektiğinde dört veya altı tekerlekten çekiş imkanı sağlayarak benzersiz güç aktarım mekanizmasını bir adım öteye taşıyor. Ayrıca zorlu yol, arazi yüzeylerde ve koşullarda optimum kullanım için aktif süspansiyona sahip.

2021 Apocalypse HellFire ayrıca pencere zırhı, elektrikli yan basamaklar, çıkarılabilir tavan ve kapılar, 40 inç lastikler, tam zamanlı dikiz kamerası, ayna ekranı, LED farlar (renk değiştirme özelliği ile), elle dikilmiş koltuklar, geniş kol dayama gibi iç donanımlarla donatılmış durumda.

İç Kısım

2021 Apocalypse HellFire

Hellfire 6×6, iç kısımda lüks, denizci sınıf, elde dikilmiş bir kabinle geliyor. Apocalypse, standart olarak start-stop, arka görüş kamerası, Bluetooth, navigasyon gibi modern özellikler sunuyor. Apple CarPlay ile birinci sınıf bir ses sistemi de standart olarak geliyor. Burada ayrıca altı düğmeli bir LED ışık kontrol kümesi de var. Arka görüş kamerası bu kamyonun ne kadar büyük olduğu göz önüne alındığında özellikten çok bir gereklilik olarak görülüyor.

Apocalypse Manufacturing, bayilerinde aracı merak edenlere, satın almak isteyenlere test sürüşü imkanı da sağlıyor.

Güneş Enerjisi ile Çalışan Otomobil Seri Üretime Geçti

Özgür Yaman
Yazar: Özgür Yaman

Yönetici